LOVEC | Editoriál
3803
post-template-default,single,single-post,postid-3803,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,big_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Editoriál


LOVCOVI ZDAR!

Poľovníctvo je krása, ktorá spočíva v prírode. Týmto heslom sa riadi hádam každý jeho nadšenec. Dúfame preto, že aj priaznivcov nášho e-magazánu LOVEC bude stále pribúdať. Aj v tomto vydaní sme pre Vás pripravili mnohé zaujímavosti, preto si každý čitateľ príde na svoje.

Pozrieme sa spolu do sveta kynológie, strelectva, na svoje si prídu aj gurmáni a dozvieme sa, čo prinesie novela zákona o zbraniach od 1. júla 2015. Poľovníctvo má svoje zastúpenie aj z radov detských nadšencov, čoho dôkazom je okresné kolo súťaže KMPP a veru aj porotcovia sa mali čomu učiť. Samozrejme všetkým detským účastníkom ďakujeme.

Na stránkach Lovca nájdete informácie o ďalšej zaujímavej súťaži „Poľovnícka fotografia 2015“, do ktorej sa môže zapojiť každý nadšenec prírody.

 

.

Nezabudli sme ani na výhercov súťaže z minulého vydania. Správna odpoveď na súťažnú otázku „Koľký ročník Dní sv. Huberta sa tento rok uskutoční v areáli svätoantonského kaštieľa?” je 25. Voľné rodinné vstupenky do Múzea vo Svätom Antone získavajú Ing. Ján Okohrib, Lenka Skokanová a Ivana BrijakováVýhercom srdečne gratulujeme!

.

 

Rozhodli sme sa, že príspevky budeme dopĺňať aj priebežne, aby sme uhasili Váš smäd po informáciách a preto sa s „Lovcom“ nikdy nebudete nudiť. Ak máte záujem rozšíriť náš tím, radi píšete, alebo máte nezabudnuteľné zážitky zvečnené na fotografiách, príp. videách týkajúcich sa tématiky poľovníctva, neváhajte a kontaktujte nás na redakcia@lovec.info.

Prajeme Vám príjemné čítanie a dúfame, že náš časopis sa stane pre Vás neoddeliteľným spoločníkom či už v pohodlí domova, alebo na cestách.

Redakcia Lovca
titulná fotka: Soňa Murínová

SV_ANTON_VTACIA_PERSPEKTIVA

 KONIEC_CLANKU