LOVEC | Oznam
8216
post-template-default,single,single-post,postid-8216,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2.2,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,big_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2,vc_responsive

Oznam


Vážení streleckí priatelia,
v súvislosti s prijatým rozhodnutím streleckej komisie Vám oznamujeme, že v nasledujúcom období dochádza k otvoreniu streleckého poriadku SPK, ktorý je uvedený v prílohe tohto oznamu. V súvislosti s danou informáciou Vás prosíme o akékoľvek pripomienky, podnety a námety, aby ste zasielali na e-mailovú adresu priroda@polovnictvo.sk.

Obdobie na vyhodnocovanie nie je ohraničené, nakoľko máme záujem, aby strelecký poriadok bol plnohodnotným a vyváženým dokumentom, ktorý je prepojením mladej, ale už aj vyvinutej streleckej verejnosti. Avšak aj napriek tomu Vás prosíme o zasielanie pripomienok v čo najkratšej dobe. Je záujem, aby strelecký poriadok bol plne funkčný s odzrkadlením na všetky inovácie, tak národnej ako aj európskej komisie. Vzhľadom na progresivitu vývoja poľovníckeho športového strelectva musí byť strelecký poriadok zárukou moderného fungujúceho systému ako neoddeliteľná súčasť slovenského poľovníctva.

PRÍLOHY PDF:

ks_smernica_spk_snem
smernica_rozhodci_spk

sp_1_spk-f_01
sp_2_spk-f

S pozdravom K SPK

Zdroj: www.polovnickakomora.sk
Odkaz: www.polovnickakomora.sk/spk/spk-aktualne/podujatia/strelecke/828-otvorenie-streleckeho-poriadku.html


 

Tags: